Ota yhteyttä

Käyntiosoite:

Net-Foodlab Oy

Voimakatu 19

20520, Turku

Aukioloajat:

ma-pe

8.00-16.00

(huom. näytteet tuotava ennen klo 15.30)

Poikkeukset aukioloajoissa:

06.12. ja 24.-25.12. suljettu

31.12. klo 8.00-12.00

01.01. suljettu  

Asiakaspalvelu ja myynti

02 273 0888

myynti@netfood.fi

Toimisto ja laskutus

02 273 0894

toimisto@netfood.fi

Analyysien tiedustelu ja suunnittelu

02 273 0896

laboratorio@netfood.fi

Näytteenotot ja toimitukset

02 273 0892

Henkilökohtaiset yhteystiedot

Tuomas Virtalaine toimitusjohtaja
050 342 4601
tuomas.virtalaine@netfood.fi
Tomi Mattila kehityspäällikkö
050 342 4602
tomi.mattila@netfood.fi
Anu Johansson laatupäällikkö
050 342 4603
anu.johansson@netfood.fi
Riikka Maikola laatuasiantuntija
045 311 4818 riikka.maikola@netfood.fi

Mari Artamo laatuasiantuntija
050 355 8587
mari.artamo@netfood.fi

Daria Nefedova laatuasiantuntija
045 207 6143
daria.nefedova@netfood.fi
Essi Karvonen
toimistosihteeri
kirjanpito@netfood.fi

Maria Tuominen toimistoassistentti projects@netfood.fi