Ota yhteyttä

Myynti

045 207 6134

myynti@netfood.fi

Toimisto ja asiakaspalvelu

050 463 0160

toimisto@netfood.fi

Näytteiden tiedustelu ja suunnittelu

050 307 0313

laboratorio@netfood.fi

Käyntiosoite

Net-foodlab Oy

Voimakatu 19

20520, Turku

Henkilökohtaiset yhteystiedot

Tuomas Virtalaine toimitusjohtaja
050 342 4601
tuomas.virtalaine@netfood.fi
Tomi Mattila kehityspäällikkö
050 342 4602
tomi.mattila@netfood.fi
Anu Johansson laatupäällikkö
050 342 4603
anu.johansson@netfood.fi
Riikka Maikola laatuasiantuntija
045 311 4818 riikka.maikola@netfood.fi

Mari Artamo laatuasiantuntija
050 355 8587
mari.artamo@netfood.fi

Daria Nefedova laatuassistentti
045 207 6143
daria.nefedova@netfood.fi
Essi Karvonen
toimistosihteeri
kirjanpito@netfood.fi