Ota yhteyttä

Asiakaspalvelu ja myynti

02 273 0888 / 050 463 0160

myynti@netfood.fi

Toimisto

02 273 0894 / 045 207 6134

toimisto@netfood.fi

Toimitukset

02 273 0892 / 040 158 8096

Analyysien tiedustelu ja suunnittelu

02 273 0896 / 050 307 0313

laboratorio@netfood.fi

Näytteenotto

02 273 0892 / 040 158 8096

Käyntiosoite:

Net-Foodlab Oy

Voimakatu 19

20520, Turku

Aukioloajat:

ma-pe

8.00-15.30

Huom. näytteet tuotava ennen klo 15.00

Henkilökohtaiset yhteystiedot

Tuomas Virtalaine

toimitusjohtaja

050 342 4601

tuomas.virtalaine@netfood.fi

Tomi Mattila

kehityspäällikkö

050 342 4602

tomi.mattila@netfood.fi

Anu Johansson

laatupäällikkö

050 342 4603

anu.johansson@netfood.fi

Riikka Maikola

laatuasiantuntija

045 311 4818

riikka.maikola@netfood.fi

Mari Artamo

laatuasiantuntija

050 355 8587

mari.artamo@netfood.fi

Daria Nefedova

laatuasiantuntija

045 207 6143

daria.nefedova@netfood.fi

Sanna Holma

Laboratorioinsinööri

050 307 0313

sanna.holma@netfood.fi

Riia Virolainen

logistiikka-assistentti

040 158 8096

riia.virolainen@netfood.fi

Essi Karvonen

toimistosihteeri
laskutus ja kirjanpito

045 207 6134

kirjanpito@netfood.fi

Maria Tuominen

toimistoassistentti
markkinointi

045 207 6134

projects@netfood.fi

Marika Fager

toimistoassistentti
myynti ja asiakaspalvelu

050 463 0160

myynti@netfood.fi