Ota yhteyttä

Asiakaspalvelu ja myynti

02 273 0888 / 050 463 0160

myynti@netfood.fi

Toimisto

045 849 1333

toimisto@netfood.fi

Toimitukset

050 463 0145

logistiikka@netfood.fi

Analyysien tiedustelu

050 307 0313

laboratorio@netfood.fi

Käyntiosoite:

Net-Foodlab Oy

Voimakatu 19

20520, Turku

Aukioloajat:

ma-pe

8.00-16.00

Huom. näytteet tuotava ennen klo 15.30

Henkilökohtaiset yhteystiedot

Tuomas Virtalaine

toimitusjohtaja

050 342 4601

tuomas.virtalaine@netfood.fi

Tomi Mattila

kehityspäällikkö

050 342 4602

tomi.mattila@netfood.fi

Anu Johansson

laatupäällikkö

050 342 4603

anu.johansson@netfood.fi

Riikka Maikola

laatuasiantuntija

045 311 4818

riikka.maikola@netfood.fi

Daria Assmuth

laatuasiantuntija

045 207 6143

daria.assmuth@netfood.fi

Eerika Päivänsäde

laatuassistentti

050 355 8587

eerika.paivansade@netfood.fi

Sanni Kivinen

laatuassistentti

040 158 8096

sanni.kivinen@netfood.fi

Jussi Hongisto

laatuassistentti

045 207 6134

jussi.hongisto@netfood.fi

Marko Syrjälä

laboratorioinsinööri

laboratorio@netfood.fi

Maria Tuominen

markkinointi ja myynti

045 849 1333

projects@netfood.fi

Mari Lindfors

toimisto- ja logistiikka-assistentti

050 463 0145

logistiikka@netfood.fi

Essi Karvonen

toimistosihteeri
laskutus ja kirjanpito

040 366 6791

kirjanpito@netfood.fi